Samen

Groep DGB, dat zijn 3 kantoren die als bankagenten en onafhankelijke verzekeringsmakelaars de handen in elkaar slaan.
Onze afzonderlijke kantoren te Lichtervelde, Ardooie en Koolskamp werken voortaan samen. Waarom bundelen wij onze krachten? Omdat wij u, onze klant, met onze collectieve ervaring en expertise nóg vlotter en uitgebreider kunnen bijstaan dan voorheen.

Voor u

Groep DGB lost elk financieel vraagstuk voor u op, wat uw uitgangspunt ook is. Wij staan zowel klaar voor particulier, zelfstandige, vrije beroeper als KMO. Vanuit onze positie als onafhankelijke experts zoeken we kritisch naar de beste oplossing voor élke klant, wat de wensen ook zijn. Want Groep DGB werkt samen, voor u. Van bankdienst tot verzekering.

Dieter De Groote
Dieter De Groote
Zaakvoerder

051 75 50 31
dieter@groepdgb.be
Jan Bogaert
Jan Bogaert
Zaakvoerder

051 69 14 71
janbogaert@groepdgb.be
Bernard Vandaele
Bernard Vandaele
Adviseur verzekeringen

051 74 67 41
bernard@groepdgb.be
Lieve Damman
Lieve Damman
Krediet- en beleggingsadviseur

051 74 67 41
lieve@groepdgb.be
Els Brys
Els Brys
Krediet- en beleggingsadviseur

051 74 45 97
els@groepdgb.be
Isabelle Debie
Isabelle Debie
Commercieel medewerker bank

051 69 14 75
isabelle@groepdgb.be
Jan Wostyn
Jan Wostyn
Specialist Pension & Protection

0475 47 01 58
jan@groepdgb.be
Wim Vanhoutte
Wim Vanhoutte
Commercieel medewerker verzekeringen

051 75 50 32
wim@groepdgb.be
Marijke Vancompernolle
Marijke Vancompernolle
Kredietadviseur

051 69 14 73
marijke@groepdgb.be
Josephine
Josephine
Commercieel medewerker verzekeringen

051 75 50 35
josephine@groepdgb.be
Carine Vermeersch
Carine Vermeersch
Commercieel medewerker bank

051 69 14 74
carine@groepdgb.be
Caroline Pattyn
Caroline Pattyn
Commercieel medewerker verzekeringen

051 74 67 41
caroline@groepdgb.be
Jolien Verlinde
Jolien Verlinde
Commercieel medewerker Verzekeringen

051 75 50 33
jolien@groepdgb.be
Katty Wullaert
Katty Wullaert
Commercieel medewerker bank

051 74 67 41
Katty@groepdgb.be
Geert Hooghe
Geert Hooghe
Schadebeheerder

051 75 50 30
geert@groepdgb.be
Bavo
Bavo
Commercieel medewerker Verzekeringen

051 75 50 34
bavo@groepdgb.be
Christa Vancompernolle
Christa Vancompernolle
Medewerker boekhouding

051 75 50 37
christa@groepdgb.be
Griet Dehaemers
Griet Dehaemers
Administratief medewerker

051 75 50 38
griet@groepdgb.be
Annelien
Annelien
Schadebeheerder

051 72 30 77
annelien@groepdgb.be