Ons team

Maak kennis met ons team van experten die u dagelijks bijstaan.
Heeft u een specifieke vraag, dan kunt u hieronder de juiste contactpersoon terugvinden.

Wij helpen u graag verder.

Dieter De Groote

Dieter De Groote

Zaakvoerder
051 75 50 31 dieter@groepdgb.be
Jan Bogaert

Jan Bogaert

Zaakvoerder
051 69 14 71 janbogaert@groepdgb.be
Bernard Vandaele

Bernard Vandaele

Adviseur Verzekeringen
051 74 67 41 bernard@groepdgb.be
Lieve Damman

Lieve Damman

Krediet- en beleggingsadviseur
051 74 67 41 lieve@groepdgb.be
Els Brys

Els Brys

Krediet- en beleggingsadviseur
051 69 14 72 els@groepdgb.be
Wim Vanhoutte

Wim Vanhoutte

Adviseur Verzekeringen KMO
051 75 50 32 wim@groepdgb.be
Annelien De Clercq

Annelien De Clercq

Adviseur Verzekeringen & Schade KMO
051 69 14 74 annelien@groepdgb.be
Caroline Pattyn

Caroline Pattyn

Commercieel medewerker Verzekeringen
051 74 67 41 caroline@groepdgb.be
Bavo Defloor

Bavo Defloor

Commercieel medewerker Verzekeringen
051 75 50 34 bavo@groepdgb.be
Jolien Verlinde

Jolien Verlinde

Commercieel medewerker Verzekeringen
051 75 50 33 jolien@groepdgb.be
Jan Wostyn

Jan Wostyn

Specialist Pension & Protection
0475 47 01 58 jan@groepdgb.be
Bart Barends

Bart Barends

Specialist Pension & Risk
0472 99 63 61 bart@groepdgb.be
Niels Penninck

Niels Penninck

Specialist Kredieten
051 69 14 73 niels@groepdgb.be
Isabelle Debie

Isabelle Debie

Commercieel medewerker Bank
051 69 14 79 isabelle@groepdgb.be
Katty Wullaert

Katty Wullaert

Commercieel medewerker Bank
051 74 67 41 Katty@groepdgb.be
Carine Vermeersch

Carine Vermeersch

Commercieel medewerker Bank
051 72 30 77 carine@groepdgb.be
Geert Hooghe

Geert Hooghe

Schadebeheerder
051 69 14 75 geert@groepdgb.be
Griet Dehaemers

Griet Dehaemers

Administratief medewerker
051 75 50 38 griet@groepdgb.be
Christa Vancompernolle

Christa Vancompernolle

Medewerker Boekhouding
051 75 50 37 christa@groepdgb.be

Aarzel in geen geval ons te contacteren!

Heb je geen contactpersoon of heb je een algemene vraag?